Gizlilik Politikası

Canankarataydiyet.com Gizlilik Politikası

 

  • com sitesini ziyaret ettiğinizde iletişim için form doldurmanız istenmektedir. İletişim formunda ad-soyadı, e-mail adresi, ileti metni istenmektedir. Toplanan bu veriler sizinle iletişime geçebilmek amacıyla yapılmaktadır. Toplanan veriler reklam veya başka bir amaçla kullanılmamaktadır.

 

  • Sitede üçüncü taraf web sitelerine bağlantı yani link verilebilmektedir. Bu bağlantıların sorumluluğu ilgili web sitesi veya bloglara aittir. Canankarataydiyet.com bu bağlantılardan kaynaklanabilecek herhangi bir sorun veya benzeri sıkıntıdan, hukuksal durumdan sorumlu tutulamaz.

 

  • com sitesinden verilen linklerin gittiği sitelerin hukuksal durumu, gizlilik ilkeleri ve her ne ile ilgili olursa (hukuki ihlal, yasal suçlar vb.) olsun Canankarataydiyet.com sitesi sorumlu tutulamaz. Çünkü link verilen bu sitelerin yönetimi üzerinde Canankarataydiyet.com söz sahibi değildir.

 

  • Bununla birlikte link verme işlemindeki tarayıcı verileri site iyileştirmesi amacıyla toplanabilir.

 

  • com sitesini ziyaret ettiğinizde bazı veriler toplanmaktadır. Toplanan veriler arasında şunlar yer alıyor: Tarayıcı, arama motoru, cihaz, süre, lokasyon, IP adresi vb.

 

  • Yukarıda açıklanan veriler toplandıktan sonra işlenmek üzere depolanır. Bu veriler site içeriğinin ve erişimin hızlandırılması, geliştirilmesi amaçlarına hizmet etmek için kullanılır. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla toplanan verilen üçüncü taraf şirketlere istatistiksel veri olarak verilebilir. Örneğin, sitemizi 16-20 saatleri arasında İstanbul’dan 5.000 tekil ziyaretçi takip ediyor gibi. Stratejik ve kişisel verilen diğer şirketlerle kesinlikle paylaşılmaz.

 

  • Sitedeki reklamlar üçüncü taraf şirketler tarafından sağlanmaktadır. Reklamlardan Canankarataydiyet.com sorumlu tutulamaz. Çünkü reklam yayınlayan üçüncü taraf firmalar kendi algoritmalarını kullanmakta olup bu algoritmalara müdahalemiz söz konusu olmamaktadır.

 

  • Reklam yayıncısı firmaların kullandığı algoritmalar da bazı verileri toplayabilir. Bu veriler arasında ekran çözünürlüğü, site ziyaret süresi, ziyareti gerçekleştirdiğiniz şehir gibi bilgiler yer alıyor. Kişisel verileriniz reklam yayıncıları tarafından toplanmamaktadır.

 

  • com sitesi olarak teknolojinin el verdiği imkanlar ölçüsünde veri akışı ve depolama konusunda yani verilerin güvenliği alanında gerekli önlemleri almaktadır. Bununla birlikte siber güvenlik konusu uluslararası unsurları olan ve konunun kendi doğası icabı güvenliğin tam olarak sağlanmasının imkânsız olduğu bir alandır. Bu nedene tüm verilerin tam olarak güvenliği garanti edilemez.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!