Emu yağı ile genç kalmayı keşfedin!

Kategori: Pozitif Hayat - 3.277 viewsYorum Yazın
Emu yağı ile genç kalmayı keşfedin!

Emu yağı ile binlerce uygulanan bir doğal yöntemi kullanarak cildinizi her zaman genç tutabilirsiniz. Emu yağı bir devekuşunu andıran Avustralya’ya özgü uçamayan bir kuş olan emu’nun yağından elde ediliyor. Ağırlıklı olarak yağ asitleri içeriyor. % 100 pure emu oil olarak da bilinen bu yağ devekuşu yağı ismiyle de anılıyor. Bu yazıda emu yağı faydaları, devekuşu yağının cilt, saç ve genel sağlık için benzersiz yararları ile hayatınızı çok daha genç bir ciltle sürdürebilirsiniz.

 

Emu yağı

Emu devekuşu yağı bileşikleri nelerdir? Emu oil yağı kirli beyaz bir kremsi dokudan çok ince sarı bir sıvıya değişir. Bu yağın sağlık yararları, bileşiminin yüzde 70’ini oluşturan doymamış yağ asitlerinden gelir. Araştırmalar, omega-9, 6 ve 3 yağ asitleri kombinasyonunun güçlü anti-inflamatuar özelliklerinden sorumlu olduğunu göstermektedir. Ayrıca, emu yağı da antioksidan açısından zengindir.

 • Oleik asit

Bu tek-doymuş omega-9 yağ asidi, kötü kolesterolde bir düşüş ve iyi kolesterolde bir artış ile ilişkilidir. Emu oil yağında bulunan Oleik asit, yağın cilt tarafından hızla emilmesini sağlar.

 • Linoleik asit

Linoleik asit, cildin sağlığını iyileştirmek ve yaş lekelerinin görünümünü azaltmaktan sorumlu olan çoklu doymamış omega-6 yağ asididir.

 • Linolenik asit

Linolenik asit, güçlü bir anti-inflamatuar olan ve kalp hastalığı ve artrit olmak üzere kronik hastalıkların önlenmesinde yararlı olan bir omega-3 yağ asididir. Omega-3 yağ asitleri de beyin sağlığını güçlendirir ve büyüme ve gelişmeye yardımcı olur.

Vitaminler

Hem E vitamini hem de A vitamini, cildin iyileşmesine ve iltihaplanmanın azaltılmasına yardımcı olan emu yağında bulunur. Vitamin ciltteki kılcal duvarları güçlendirmeye yardımcı olur ve nem ve elastikiyeti geliştirir. E vitamini serbest radikal hasarına karşı korur ve kolesterolü dengeler. A vitamini bağışıklığı artırır ve soğuk algınlığı, grip ve öksürüğe karşı koruyabilir.

% 100 pure emu oil yağı ayrıca, doğal antiseptikler olan son derece etkili cilt yumuşatıcıları ve terpinler olduğu bilinen sapojenleri de içerir.

 

Emu yağı ne işe yarar?

Emu kuşu yağı pek çok fayda barındırıyor. İşte ilk akla gelen emu yağı ne işe yarar sorusuna cevap oluşturabilecek maddeler! Emu oil faydaları burada sıralananlarla sınırlı değildir.

 • Kuru ciltleri mükemmel bir biçimde nemlendirir
 • Emu kuşu yağı özellikle sert dirsekler, dizler, topuklar ve eller için etkilidir. Dış mekanda çalışıyorsanız ve elementlere maruz kalıyorsanız, emu yağı ile nemlendirmek, örnek koruma sağlar ve kuru ve çatlamış cildin oluşumunu azaltır
 • Devekuşu yağı ne işe yarar sorusunun en etkili yararlarından biri cildi, tırnak ve saç durumunu iyileştirir
 • Kabızlığı azaltır
 • Emu yağı kullananlar enerji seviyelerini arttırır
 • Karaciğer, böbrek ve bez fonksiyonunu geliştirir
 • Görüş netliğini geliştirir
 • Kilo sorunlarını azaltır
 • Akciğer fonksiyonunu arttırır
 • Kanser riskini azaltır
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Sindirim sistemini geliştirir
 • Sinir fonksiyonunu geliştirir
 • Emu oil faydaları arasında vücut ağrılarını ve stresi azaltmak da yer alıyor
 • Arteriti hafifletir

 

 

Devekuşu yağı

Emu uçamayan ve devekuşuna benzeyen bir kuştur. Devekuşu yağı nasıl elde edilir? Daha doğru bir ifadeyle emu yağı nasıl elde edilir? Bu yağ kuşun cildinin altındaki birikintilerden toplanan çoğunlukla yağdan oluşan parlak sarı bir sıvıdır. Yağlar toplandıktan sonra, saf yağ üretilinceye kadar çeşitli filtrelerden ve işlemlerden geçirilirler. Bazı benzersiz faydaları ile yaygın olarak satılan bir ticari üründür.

Emu ile devekuşu benzerliği yağı devekuşu yağı olarak anılmasını sağlıyor. Bazı durumlarda emu kuşu yağı olarak da biliniyor. Aslında emu kuşu yağı tabiri ürünü tam ve doğru olarak anlatıyor. Ticari ürün olarak devekuşu yağı kremi gibi formlarda da satılıyor. Devekuşu yağı nasıl elde edilir anlattığımıza göre sıra geldi deve kuşu yağı nerede satılır konusuna.

Deve kuşu yağı nerede satılır? Devekuşu yağı kremi veya deve kuşu yağı nerede satılır? Deve kuşu yağı orjinal doğal ürün marketlerinde, büyük aktarlarda ve internet sitelerinde bulunabiliyor.

 

Devekuşu yağı fiyatları?

Devekuşu yağı fiyatları 20 ml ambalaj içerisinde 35-50 TL fiyatla sunuluyor.

emu yağı-100 pure emu oil-devekuşu yağı-emu yağı kullananlar-emu yağı nerede satılır-emu yağı satın al-emu yağı saç-emu yağı kullanan ünlüler-devekuşu yağı kremi-deve kuşu yağı nerede satılır-emu yağı beyaz saç-devekuşu yağı fiyatları-emu yağı kadınlar kulübü-emu oil faydaları-emu yağı saç dökülmesi-emu yağı ne işe yarar-emu yağı kirpik-emu yağının cilde faydaları-devekuşu yağı nasıl elde edilir-emu yağı nasıl elde edilir-orjinal emu yağı-emu kuşu yağı-emu yağı nasıl kullanılır-devekuşu yağı satın al-devekuşu yağı ne işe yarar-emu yağı orjinal-emu yağı yorumları-devekuşu yağı faydaları-emu yağı fiyat-emu yağı faydaları

Emu yağı saç

Emu yağı saç için faydaları

Emu yağı kullananlar en iyi kullanım ve uygulamalarda saç için emu kuşu yağıdır. Emu kuşu yağı, saçın birçok maddesini ve yapısını güçlendirir. Saç için Emu kuşu yağı kafa derisinin diplerine nüfuz eder ve saçın derin uç köklerine ulaşır.

Devekuşu yağı faydaları saçlar, kaşlar ve kirpikler için etkilidir. Birçok sağlıklı yağlar ve iltihap önleyici bileşikler saç derisini besler. Emu yağı saç için faydaları arasında ayrıca saça parlaklık katmasını belirtmek gerekiyor. Araştırmalar ayrıca, saçların yeni saç büyümesini teşvik etmeye yardımcı olan, uyuyan saç köklerinin uyarılmasında etkili olması için emu kuşu yağı kullanımını destekliyor.

Emu yağı saç dökülmesi için güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca emu yağı beyaz saç için de önemli görevler yapıyor.

 

Emu yağının cilde faydaları

Emu kuşu yağı cilt tarafından çok kolayca emiliyor. Bu, cildin nemlenmesini sağlayarak cildin çatlama veya kurumaya daha az eğilimli olmasını sağlar. Emu kuşu yağı genellikle kuru ciltler için öneriliyor.

Emu kuşu yağı, bu emilebilir özelliği, birlikte karıştırıldıklarında diğer bileşiklere geçirebilir. Bu özellik, emu kuşu yağının düzenli olarak diğer yardımcı bileşikler içeren nemlendiricilere karıştırıldığını açıklayabilir.

Emu yağının cilde faydaları nelerdir? Emu kuşu yağı cildi uyarıcı etkiye sahiptir. Araştırmalar ayrıca, cilde emu kuşu yağı uygulanmasının, sağlıklı cilt hücrelerinin sayısını artırmaya yardımcı olabileceğini gösteriyor. Emu kuşu yağı cilt kırışıklıklarının görünümünü azaltmak için cildi uyarır ve yaşlanma veya güneşin zarar verdiği cildi gençleştirir.

Emu yağı kirpik uzatmak için de kullanılabiliyor. Doğal kirpik uzatma bileşiklerinden biri de emu kuşu yağıdır.

 

Cilt için faydaları ve Emu yağı yorumları

Orjinal emu yağı kullananlar emu yağı faydaları arasında özellikle cilt için emu kuşu yağının birçok faydası iyi bilinmektedir. Emu kuşu yağını cilt için daha iyi kılan şey, cildin dokusunu nasıl beslediği ve aynı zamanda besin maddesi sağlamasıdır.

Emu kuşu yağı inanılmaz nemlendirici özelliklere sahiptir ve yaşlanma noktalarını ve kırışıklıkları önemli ölçüde azaltmak için yapılan çalışmalarda gösterilmiştir.

Çalışmalar, emu kuşu yağı kuru yaşlanma cildinde kullanıldığında, cilt kalınlığını ve tutulmasını 3 kata kadar artırdığını da göstermiştir.

Emu kuşu yağı, yaşlılık lekelerini azaltmaya, kırışıklıkları azaltmaya, akne iltihaplanmasını azaltmaya, çatlakları azaltmaya ve sağlıklı tırnakları artırmaya yardımcı olur.

Cilt için emu kuşu yağı, avantajlar ve ince çizgileri ve yaş lekelerini azaltmanın yeterli bir yoludur.

 

Emu yağı fiyat bilgisi

Emu yağı orijinal ambalajında 20 ml şişe ambalajlarda bulunabiliyor. Emu yağı satın al kararı verdiyseniz emu yağı nerede satılır sorusunun cevabı olarak internet siteleri, aktarlar, büyük kozmetik mağazaları ve kozmetik ağırlıklı eczaneleri sayabiliriz.

Siz de devekuşu yağı satın alarak emu yağı kullanan ünlüler arasına katılın!

 

Emu yağı nasıl kullanılır?

Emu kuşu yağı doğrudan cilt üzerine uygulanabiliyor.

 

The post Emu yağı ile genç kalmayı keşfedin! appeared first on Genç Kalanlar.


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Emu yağı ile genç kalmayı keşfedin! (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Buyviagra dedi ki:

  Deneyelim Teşekkürler