Canan Karatay limonlu su sırrını açıklıyoruz!

Kategori: Canan Karatay Diyet - 8.487 viewsYorum Yazın
Canan Karatay limonlu su sırrını açıklıyoruz!

Canan Karatay limonlu su tarifi özellikle Karatay Diyeti için önerilen ve hocamızın çocukluğundan beri kullandığı bir içecektir. Limon suyu alkali bir içecek haline getiriyor. Böylece kilo verme özelliği de kazandırıyor.

Bu yazıda; Canan Karatay diyeti limonlu su içmek ne anlama geliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca, limonlu suyun faydaları Canan Karatay tarafından açıklanıyor! Üstelik Canan Karatay limonlu su nasıl yapılır gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Limonlu suyun faydaları Canan Karatay önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Canan Karatay limonlu su mucizesi

Canan Karatay limonlu su mucizesi ile ilgili bir televizyon programında sunucunun dikkati ile önemli açıklamalar yapıyor. Aşağıdaki videoda Canan Karatay limonlu su mucizesi videosunu izleyebilirsiniz!

Canan Karatay limonlu su tarifi basit ama sağlıklı bir içecektir. Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı bir programda, düzenli olarak sabahları aç karnına limonlu su içmenin sindirim ve bağışıklık sistemi üzerindeki müthiş etkisine vurgu yapıyor. Canan Karatay limonlu su mucizesi için aşağıdaki tarifi deneyebilirsiniz!

canan karatay limonlu su-canan karatay limonlu su tarifi-canan karatay limonlu su içmek-canan karatay diyeti limonlu su-limonlu su canan karatay-limonlu suyun faydaları canan karatay-canan karatay limonlu su nasıl yapılır
Canan Karatay diyeti limonlu su nasıl yapılır?

Canan Karatay limonlu su tarifi

Canan Karatay limonlu su tarifi için gerekli malzemeler

  • Doğal kaynak suyu 200 ml
  • Limon 1 adet

Canan Karatay limonlu su nasıl yapılır?

Canan Karatay limonlu su içmek için suyun içerisine limonu sıkarak kısık ateşte 5 dakika kadar kaynatın. Limonu kabuklarıyla beraber suyun içerisine koyabilirsiniz. Limonlu su Canan Karatay tarifi için suyun soğumasını bekleyip sabahları aç karına bir su bardağı tüketilebilir.

Canan Karatay diyeti limonlu su tarifi, Canan Karatay limonlu su nasıl yapılır?

Canan Karatay limonlu su nasıl yapılır sorusunun ikinci alternatifi ise soğuk suyun içerisine limon dilimleri eklemektir. Bu şekilde en az yarım saat bekledikten sonra limonlu su Canan Karatay tarifi sabahları içilebilir. Gün içerisinde de limonlu su Canan Karatay tarifi tüketilebilir!

Canan Karatay diyeti limonlu su içmeyi özellikle tavsiye ediyor. eğer mide sorunu yaşıyorsanız Canan Karatay diyeti limonlu su tarifini aç karnına tüketmeyin!

Limonlu suyun faydaları Canan Karatay açıklıyor!

Limonlu suyun faydaları Canan Karatay hocamız tarafından da sıklıkla dile getiriliyor! Canan Karatay limonlu su tarifi uygulayanlar aşağıdaki faydaları elde ediyor!

  • Limonlu su Canan Karatay tarifi vücudun susuzluğunu ve cildin nem eksikliğini giderir.
  • Canan Karatay limonlu su içmek yüksek C vitamini almayı sağlıyor.
  • Canan Karatay diyeti limonlu su içmek kilo vermeyi destekliyor. Araştırmalar, limonda bulunan polifenol antioksidanların aşırı beslenen farelerde obeziteyi tetiklemek için kilo alımını önemli ölçüde azalttığını göstermiştir.
  • Limonda bulunan C vitamini, cilt kırışmasını, yaşlanmaya bağlı kuru cildi ve güneşten kaynaklanan hasarı azaltmaya yardımcı olabilir.
  • Limonlu suyun faydaları Canan Karatay sindirimi hızlandırıcı etki gösteriyor. Kabızlığı önlemeye yardımcı olmak için her sabah müshil olarak limonlu su içerler.
  • Limonlu su Canan Karatay böbrek taşlarının önlenmesine yardımcı oluyor. Limondaki sitrik asit böbrek taşlarının önlenmesine yardımcı olabilir . Sitrik asidin bir bileşeni olan sitrat, paradoksal olarak idrarı daha az asidik hale getirir ve hatta küçük taşları parçalayabilir. 

Limonlu suyun faydaları Canan Karatay önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmakgenç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Canan Karatay diyeti limonlu su sırrı gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!