Canan Karatay kaç kilo?

Kategori: Canan Karatay Diyet - 4.419 viewsYorum Yazın
Canan Karatay kaç kilo?

Canan Karatay kaç kilo sorusu ziyaretçilerimiz tarafından sıklıkla soruluyor. Canan Karatay kaç kilo verdiriyor sorusunun cevabı ile 10 hatta 20 kilo zayıflamak mümkün! Sizi çok etkileyecek büyük mucizeyi yaşamak için doğru yerdesiniz! Ülkemizde binlerce kişinin zayıflamasını sağlayan Canan Karatay hocamız gibi ünlü diyetisyen ve doktorlar hızlı ama kalıcı kilo vermek için için size özel hediye niteliğindeki önerileri, hiç vakit kaybetmeden, bir an önce yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i  sağlıklı kilo verenlerin tercihi olan denenmiş önerileri de inceliyor ve yaşam rutinine dahil ediyor!

Canan Karatay kilo verme konusundaki önerileriyle dikkat çekiyor. Canan Karatay kilo verme uzmanı olarak hatta bazen diyetisyen olarak da biliniyor. Bu nedenle Canan Karatay kaç kilo sorusu akıllarda yer ediyor. Canan Karatay diyeti kaç kilo verdiriyor sorusunun cevabının bizzat diyetin sahibi tarafından sonuçlarının görülmesi önem taşıyor. Bu nedenle Canan Karatay kaç kilo sorusu önem taşıyor.

 

Canan Karatay kaç kilo?

Öncelikle kalp ve iç hastalıkları uzmanı Prof. Dr. M. Canan Efendigil Karatay kaç yaşında bakalım. Canan Karatay kaç yaşında? 2 Mart 1943 doğumlu Canan Karatay 75 yaşında. Sıra geldi Canan Karatay kilosu hakkındaki bilgiye!

 

Canan Karatay kilosu kaçtır?

Canan Karatay kilosu 58 kg’dır. Elbette Canan Karatay kilosunu değerlendirirken Canan Karatay boyu kaç cm ona da bakmak gerekiyor. Canan Karatay boyu kaç sorusunun cevabı 167 cm’dir. Bu verilerle yani Canan Karatay boyu ve kilosu ile Canan Karatay vücut kitle indeksini hesapladığımızda karşımıza şu rakam çıkıyor: 20.796729893506402! Rakam neyi ifade ediyor?

İdeal oran: 18,5-24,9 aralığıdır. Canan Karatay ideal bir vücut kilosuna sahiptir. Tebrikler hocam!

 

canan karatay kilo verme-canan karatay kilosu-canan karatay boyu-canan karatay kilo alma-canan karatay diyeti kaç kilo verdiriyor-canan karatay boyu ve kilosu-canan karatay diyeti ile 1 ayda kaç kilo verilir-canan karatay diyeti haftada kaç kilo

canan karatay kilo verme

Canan Karatay diyeti ile ayda kaç kilo verilir?

Canan Karatay diyeti yapanların yorumları ve değerlendirmeleri incelendiğinde ilginç bir veriyle karşılaşıyoruz. Canan Karatay diyeti haftada kaç kilo verdiriyor sorusuna verilen cevapların ortalaması 2-3 kg olarak yoğunlaşıyor. Bu doğrultuda Canan Karatay diyeti haftada kaç kilo verdiriyor sorusuna 2,5 kg cevabını verebiliriz.

O halde Canan Karatay diyeti ile kaç kilo verilir sorusunu aylık bazda ele aldığımızda cevap 10 kg oluyor! Bitkisel desteklerle bile 10 kg zayıflamak epey zorken Canan Karatay diyeti ile 1 ayda kaç kilo verilir sorusuna 10 kg cevabını vermek gerçekten etkileyici bir rakamdır.

Canan Karatay diyeti ile ayda kaç kilo verilir sorusunun cevabı elbette kişisel özelliklere örneğin metabolizma hızına göre, beslenme ve yaşam biçimi alışkanlıklarına göre farklılık gösterebiliyor.

Ortalama bir bazal metabolizma hızına sahip bireylerin Canan Karatay diyeti kaç kilo verdiriyor sorusuna vereceği cevap 8-10 kg aralığı olacaktır.

 

Canan Karatay boyu ve kilosu

Canan Karatay kaç kilo sorusu için 58 kilogram cevabını verebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir!

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Canan Karatay kaç kilo? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] Karatay kaç kilo sorusunun cevabı 58 kg’dır. Elbette Canan Karatay kilosunu değerlendirirken Canan Karatay boyu […]