Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 

Canankarataydiyet.com sitesini ziyaret ederek Kullanım Koşulları’nı okumuş ve kabul etmiş olursunuz.

Canankarataydiyet.com sitesinde yer verilen bilgiler, diyet önerileri, sağlık tavsiyeleri genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tedavi yöntemleri yapılmış gibi değerlendirilemez. Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu yararlanılan kaynakların güvenilirliği ve tıp alanındaki yeni gelişmelere göre farklılık ve değişkenlik gösterebilir.

Teşhis ve tedavi amacıyla veya zayıflamak için diyetisyen ve doktor kontrolü olmadan diyete başlamayınız. Sitedeki bilgi ve veriler kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle herkes için doğruluğu veya uygunluğu kabul edilemez. Sitede yer alan yazılar doktor tavsiyesi yerine kullanılamaz.

Sitede yer alan önerileri ziyaretçiler bilgilenme amacıyla değerlendirip kendileri için özel muayene olarak sağlıklı beslenme, zayıflama, tıbbi müdahale gibi konulara karar vermeleri gerekir. Verecekleri kararların sorumlulukları site ziyaretçilerine aittir. Canankarataydiyet.com sorumlu tutulamaz.

Prof. Dr. Canan Karatay için muayene randevusunu buradan alabilirsiniz. Prof. Dr. Canan Karatay randevu için özel asistanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Canankarataydiyet.com sitesi ziyaretçileri yer alan yazı ve makaleler için yorum bırakabilirler. Yorumların kamuya açık olduğunu kabul etmiş olurlar. Ziyaretçilerin yorumlarında yer alan bilgilerden Canankarataydiyet.com sitesi sorumlu tutulamaz. Yorum yazanlar üçüncü taraf sitelere link verebilirler. Yine yorumlarda yer alan linkler ve bu linklerin bağlı olduğu sitelerin içerikleri, gizlilik ve kullanım koşulları kendilerini bağlamaktadır. Bu sitelerle ilgili Canankarataydiyet.com bir müdahale hakkına sahip değildir.

Canankarataydiyet.com ziyaretçileri siteyi ziyaret ettiklerinde yer alan her türlü içerikten dolayı tıbbi bir öneri veya tıbbi bir muayene gibi değerlendirmeyeceklerini ve siteyi sorumlu tutmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Bu kabul için ayrıca bir işlem yapmaya gerek bulunmamaktadır.

Site ziyaretçileri Canankarataydiyet.com sitesini ziyaret ettiklerinde Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş addedilirler.

Sağlık sorunlarınızın tedavisi için tıp doktoru muayenesi olunuz. Geleneksel tıp ve tamamlayıcı tedavilerin önemini unutmayınız. Kilo vermek için de mutlaka bir diyetisyen kontrolünde hareket ediniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!