Karatay diyeti yapanlar açıklıyor!

Kategori: Canan Karatay Diyet - 1.609 viewsYorum Yazın
Karatay diyeti yapanlar açıklıyor!

Karatay diyeti yapanlar deneyimlerini ve görüşlerini farklı sosyal platformlarda paylaşıyor. Dünyada da hak ettiği değeri bulan ve pek çok ülkeden uygulayıcısı olan Karatay beslenmesi için ilginizi çekecek yorumları sizin için derledik.

Bu yazıda; Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü yorumlarından seçmeler, Karatay diyeti yapanlar yorum ve öneriler, Canan Karatay diyeti yapanlar neler anlatıyor, Karatay diyeti yapanlar yorumlarından hangi başlıklar öne çıkıyor gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Karatay diyeti yapanlar yorumlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmakgenç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Karatay diyeti yapanlar sırlarını açıklıyor!

4-5 gündür bu diyeti (diyet değil de beslenme biçimi aslında) uygulamaya başladım. Sadece ekmek makarna patates, şekerli yiyecekler ve hazır yiyecekleri tüketmemeye çalışıyorum. Son zamanlarda bisküvi çikolata derken kilo aldım. 4-5 gündür biraz kaçamak yapsam da gerçekten çok az yedim şekerli yiyecek. Genelde sabah kahvaltım şu şekilde oluyor.

-2 yumurta

-peynir

-4-5 zeytin

-sebze (ne bulursam, salatalık, havuç, domates vs)

-bazen yoğurt (Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü, karatay diyeti yapanlar yorum, canan karatay diyeti yapanlar, karatay diyeti yapanlar yorumlar)

 • Bende Karatay diyeti uyguluyorum ve 2 ayda 10 kilo verdim. %90 yapıyorum ama bir tek araögün yok diyor Canan hoca… Ben araögün yiyorum tek seferde 2 meyve çeşidi yiyorum gün içinde baskada meyve yemiyorum. (Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü, karatay diyeti yapanlar yorum, canan karatay diyeti yapanlar, karatay diyeti yapanlar yorumlar)

Karatay Diyeti yapanlar yorumlar

Karatay diyeti yapanlar yorumlar ile deneyimlerini paylaşıyor. Dünyanın pek çok ülkesinde binlerce kişi tarafından uygulanan Karatay beslenme yöntemi ülkemizde de popülerliğini koruyor.

karatay diyeti yapanlar-karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü-karatay diyeti yapanlar yorum-canan karatay diyeti yapanlar-karatay diyeti yapanlar yorumlar
Karatay Diyeti uygulayanlar yorumları ile gerçekleri açıklıyor!
 • Sabah aç karnına limon ve elma sirkesi karışımı suyumu içiyorum.
 • Kahvaltı= 2 dilim kepek ekmek 1 haşlanmış yumurta 1 domates kibrit kutusu peynir şekersiz çay bol yeşillik.
 • (zeytin yediğim gün yumurta yemiyorum)
 • 1 saat sonra şekersiz sade türk kahvesi. 2 saat sonra meyve arası yiyorum 1 portakal 1 kivi bazende 1 elma üzerine tarçın döküyorum yanında yoğurtla yiyorum.
 • Akşama doğru 1 su bardağı süt içiyorum tarçınlı ve içine 1 tane dövülmüş ceviz ekliyorum. Akşam yemeğim sınırsız yağsız limonlu salata yiyorum 1 kase yoğurt 6 kaşık ıspanak yemeği. Akşam yemeğimi saat 6 olmadan yiyorum daha sonra çay kahve süt hariç hiç birşey yemiyorum.Şeker makarna pilav ekmek hazır paket gıdalar asitli içecekler içmiyorum. (Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü, karatay diyeti yapanlar yorum, canan karatay diyeti yapanlar, karatay diyeti yapanlar yorumlar)
 • Özet olarak paketten çıkan bir şeyler yemeyin diyor. ((Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü, karatay diyeti yapanlar yorum, canan karatay diyeti yapanlar, karatay diyeti yapanlar yorumlar) Ekşi)
 • Diyet değil, yaşam tarzıdır. Bunca yıl boyunca ekmekle, baklavayla beslenmiş neslin geçişi ise hayli zordur. Amma velakin ekmeği kesip kuruyemiş yediğinizde, proteine yüklenip, tatlıyı haftada 1 kez tükettiğinizde, günde 30-40 dakika yürüdüğünüzde, uyku düzeninize dikkat ettiğinizde sizi epey düzene sokacak şey tam olarak budur.
 • 6 aydan fazla denedim ve kilo verdim tabi sporda yaptım. Ardından talihsiz bir kaza ve diyeti yapmak zorlaştı benim için. ve sonuç tekrar kilo aldım. diyet yaparken aç kalmadım aksine hep toktum ve gerçekten şekerin ve unun tadını unuttum. hatta yanlışlıkla şekerli bir kahve içmek zorunda kaldım. Kahveden nefret edecektim neredeyse.

  Sayın Karatay gerçekten cesur bir insan. Herkesi karşısına aldı. En son Tabipler Birliğinin ödülünü aldığında kendisini meslekten men etme ile tehdit edenlere cevabini cesurca gözlerinin içine baka baka verdi. Bence bu bile ne kadar düzgün bir insan ve halk sağlığı için çalıştığını gösterir.

  Ez cümle konuşulduğundan faydalı bir diyet. (Karatay diyeti yapanlar kadınlar kulübü, karatay diyeti yapanlar yorum, canan karatay diyeti yapanlar, karatay diyeti yapanlar yorumlar Ekşi)

Canan Karatay yorumları gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Karatay diyeti yapanlar açıklıyor! (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] Karatay diyeti yapanlar açıklıyor! […]