Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor!

Kategori: Canan Karatay Diyet - 13.363 viewsYorum Yazın
Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor!

Karatay diyeti yapanlar yorumları çok başarılı sonuçları gösteriyor. Dört ayda 22 kilo verenlerin açıklamaları ilginizi çekecektir. Kaçırmayın!

Karatay diyeti yapanlar yorumları gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Karatay diyeti yapanlar yorumları

Karatay diyeti yapanlar yorumları incelendiğinde 3 ayda 13 kilo, 4 ayda 22 kilo gibi çok ciddi başarılara tanık oluyoruz. Burada Karatay diyeti yorumları olarak sosyal mecralarda yer alan bilgilerden derlediklerimizi inceleyebilirsiniz.

 • 4 ay gibi bir sürede 113 kilodan 91 kiloya düştüm.yani 22 kilo verdim.fındık fıstık yiyerek kilo verdim.kitabı harfiyen uyguladım fakat her şeyin doğalını (organik özgür tavuk ve yumurtası, köy tereyağı v.s) bulamadığım için o tarafına pek uyamadım. Ama sporu ihmal etmedim. (Canan Karatay yorumlar, Canan Karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar, Canan Karatay diyeti yorumları, Hepsi Burada)
 • Zamanında uygulayıp spor yapmamama rağmen haftalık 1 kilo olmak üzere bol bol yeyip sadece akşamları abur cubur kıvranmaları ile totalde 10 kiloyu verdiğim beslenme şekli. Mideme girmeyen paketli paketsiz tatlılar, pilav makarna, rafine şeker, un içeren bilumum yiyecekler ile birlikte seve seve yediğim kuruyemiş, kuru meyve et yumurta yeşillikler sayesinde, uzun uzun uyuyarak o dönemi gayet mutlu geçirmiştim. Cidden kalıcı kilo verdiren bir beslenme şeklidir. (Canan Karatay yorumlar, Canan Karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar, Canan Karatay diyeti yorumları,, Ekşi)
 • Ketojenik diyet, yoğun yağ, protein çok az karbonhidrat içerir. Karatay diyeti ise glisemik endeksi düşük besinleri yemek, karbonhidrat ise daha makul seviyelerde. bir nevi düşük karbonhidrat diyeti, aslında yaşam biçimi. (Canan Karatay yorumlar, Canan Karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar, Karatay diyeti yorumları, Canan Karatay diyeti yorumları, Ekşi)
Karatay Diyeti yapanların yorumları
 • Uyuyan yılanı (insülin) uyandırmama esasına dayalı sağlıklı beslenme biçimi. İki ayda 75 kilodan 64 kiloya düştüm. patır patır göbeğimin eridiğini gördüm. Devam etsem daha da kilo verecektim. (Canan Karatay yorumlar, Canan Karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar, Canan Karatay diyeti yorumları, Ekşi)
 • Karatay’a göre kaçılması gereken besin şekerdir yağ değil. Yağlardan sonra tüketilmesi gereken en önemli besin kırmızı ettir. Ancak Karatay diyetinde kırmızı etten ziyade balık tüketmekte çok önemli bir kavramdır. Bunların yanında günde en az 2 yumurta, mevsim sebzeleri, keten tohumu, fıstık, badem, fındık, ceviz, peynir, süt, ayran, yoğurt, kuru meyve ve her türlü bakliyat bol tüketilmesi gereken besinler arasında bulunmaktadır. (Canan Karatay yorumlar, Canan Karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar, Canan Karatay diyeti yorumları, Diyetevim)
karatay diyeti yorumları-canan karatay yorumlar-canan karatay diyeti ile zayıflayanların yorumları-canan karatay diyeti yapanlar yorumlar-canan karatay diyeti yorumları-canan karatay ile zayıflayanların yorumları-canan karatay diyeti uygulayanların yorumları-karatay diyeti yapanlar yorumları-karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü-karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü
Prof Canan Karatay diyeti yorumları

Karatay diyeti yorumları

Karatay diyeti yapanlar yorumları arasından ilgi çekici paylaşımları yayınlıyoruz. Karatay diyeti yapanların yorumlarını ilgili linki tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Karatay Diyeti sizi kibrit kutusu kadar peynirlere veya üç tane zeytine mahkum etmez. O yüzden de ne yediğinize dikkat edeceksiniz ama ne kadar yediğiniz veya hangi kaloride yediğiniz çok da önemli değil. Zaten bu diyetin felsefesini anladığınızda her şey çorap söküğü gibi gelecektir. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü, Zayıflama)
 • Ben de Karatay diyeti uyguluyorum ve 2 ayda 10 kilo verdim. % 90 yapıyorum ama bir tek ara öğün yok diyor Canan hoca… Ben ara öğün yiyorum. Tek seferde 2 meyve çeşidi yiyorum gün içinde başkada meyve yemiyorum. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü, Zayıflama)
 • Kahvaltı:2 yumurta, peynir, 2 havuç, 3 tane falan ceviz, biraz erik kompostosu. Öğle: Biraz sebze grill (kabak, patlıcan, biber), 2-3 dilim mozarella peyniri, 2 küçük domates, bir avuç badem. Akşam: karnabahar yemeği, mercimek çorbası, tavuk, ızgara yeşillik. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü, Zayıflama)
 • Ben harfi harfine bir dönem uyguladım kaçamaksız. 1,5 ayda 7 kilo verdim sporsuz. Gerçekten gün aşırı tartıda gram gram verdiğini görmek çok mutluluk verici bir olay. Temelde yapılması ve yapılmaması gerekenler benim deneyimlerime göre şöyle: öğünlerin arasında en az 4 saat olmalı. ( ben yemek yaparken tuzuna bakmak için bile olsa hiçbir şeyin tadına bakmadım yağ yakan leptin hormonunun salgılanması durmasın diye ), ekmek makarna pilav unlu çorbalar yani Karatayda yenmemesi gereken ne varsa tüketmemek, akşam 7’den sonra yemeği kesmek eğer çok acıkılırsa ayran kefir süt tarzı sıvı besinler tüketmek, gün içinde bol su, limonlu su, maden suyu vs içmek, doymadan sofradan kalkmamak. (yani 1 tabak ekmeksiz yemek yediniz , doymadınız mı tabağınıza tekrar yemek alın). Ve tabiki en önemlisi sabah kahvaltınızda mutlaka çok haşlamamak kaydıyla yumurta ve çiğ olmak koşuluyla kuruyemiş (ceviz fıstık badem vs) yiyin, dilediğiniz kadar zeytin tüketin. Bol peynir yiyebilirsiniz. Yeşillik de tokluk hissini arttırır yani kısacası kahvaltıda elinizi korkak alıştırmayın ama tabiki ekmek yasak. Kuruyemiş zaten bu açığı kapatıyor emin olun. Yemeklerinizi mümkün olduğunca tereyağı veya zeytinyağı ile pişirin. Bir de tencere yemeklerinizi kavurarak değil de tüm içeriğini aynı anda atın ve kısık ateşte pişirin. Yani mesela ıspanak yapacaksınız diyelim (tabiki içine pirinç koymayın ama bulgur olabilir) yağı soğanı ve ıspanağı ayni anda tencereye atın ve bu şekilde kısık ateşte pişirin. Temel olarak söyleyebileceklerim bunlar. Karatay diyetini diyet olarak değil de yaşam biçimi şeklinde algılamaya bakın. Kitaplarını okumanızı da tavsiye ediyorum. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü kadınlar kulübü,)
 • Sabah tereyağlı yumurta, yeşillik, zeytin peynir, ceviz. (meyve) 5 saat sonra da akşam yemeği, çorba, et/tavuk salata, sebze yemeği, yoğurt, ceviz. Ekmek ve seker kesinlikle yok. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü, Kızlar Soruyor)
 • Beyler karatay diyeti sayesinde haftada 1 kilo vererek 3 ayda 10 kilo verdim. 2 hafta veremedim onda da tam dikkat etmediğim için. Bu arada yalnızca ilk ay yürüyüş yaptım son iki ay hiç evden çıkmıyorum -biraz tembelim de (fiziksel olarak)- nasıl verebildiğime bazen şaşmıyor değilim. Bu oturduğun yerde kilo vermek oluyor. 81 kiloydum şuan kilom 71 ideal kilom 66 – 67 o kiloya düşene kadar bekleyip öyle herkese söylemek istiyordum. Fakat şu an hem yapacak bir işim yok hem de belki sürekli bilgisayar başında oturup kilo alan başka birine yardımım dokunur diye yazayım dedim. (Canan Karatay ile zayıflayanların yorumları, Canan Karatay diyeti uygulayanların yorumları, Karatay diyeti yapanların yorumları kadınlar kulübü, Karatay diyeti yorumları kadınlar kulübü, Donanım Haber)

Canan Karatay diyeti yapanlar yorumlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Canan Karatay diyeti yorumları gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! […]

 2. […] Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! […]

 3. […] Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! […]

 4. […] Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! […]

 5. […] Karatay diyeti yapanlar yorumları ile 3 ayda 13 kilo vermenin yöntemini açıklıyor! […]