Canan Karatay neden 1 idol olarak seviliyor?

Kategori: Genel - 1.122 viewsYorum Yazın
Canan Karatay neden 1 idol olarak seviliyor?

Canan Karatay yaptığı her açıklama ile adından söz ettiriyor. Adeta şeytan tüyü var! Tam adıyla Canan Efendigil Karatay bunu nasıl başarıyor? Öncelikle samimi tavırları etkili oluyor. Esprili konuşuyor! Her yaş grubuna hitap edebiliyor. Açıklamalar ile insanları uyarıyor ve onların lehine şeyler söylüyor. Sonuçta pek çok kişi Canan Efendigil Karatay hocayı seviyor!

Prof dr canan karatay gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Canan Karatay yorumlar

Hakkında en çok yorum yapılan hatta eleştirilen bir isim Prof Dr Canan Karatay! Bunun sebebi ise dilinin sivri olması! Aklına geleni kimseden çekinmeden söylüyor. Örneğin hamilelikte şeker yüklemesi tehlikeli dedi. Ben kendimden biliyorum. Ölüyordum az daha!

Tavuk döner büfelerinin önünden geçerken bile midem bulanıyor” sözü de sektör tarafından tepkiyle karşılandı. Oysa organik olmayan endüstriyel bir üretimle pek çok tavuk benzeri malzemenin bu tür yerlerde halka yedirilme ihtimalini biliyoruz.

Doktor Karatay hiç bir şeyden çekmedi ‘kelle paça’dan çektiği kadar! Doktor KaratayPolemik benim işim değil” diyor. 50 yıllık hekim olarak bilimsel verilerin ışığında konuştuğunu belirtiyor. Karatay Canan yapılan eleştirilere “Herkes kendi fikrini söylemekte özgürdür” diyerek cevap veriyor.

canan karatay-prof dr canan karatay-dr canan karatay-prof canan karatay-canan efendigil karatay-doktor karatay-karatay canan
Prof Canan Karatay lahmacun yerken!

Prof Canan Karatay hep polemiklerin merkezinde!

Prof Canan Karatay pek çok sektörü, pek çok meslektaşını da yaptığı açıklamalarla karşısına alabiliyor. Örneğin dolandırıcılara kaptırdığı 110 bin TL kaptırdığında “Adeta hipnotize oldum, ne söyledilerse yaptım” dedi.

Bu konuya dahil olan Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkan Prof. Dr. Funda Elmacıoğlu, “Onun adı Hipnoz değil Hipoglisemi” dedi.

Prof. Dr. Funda Elmacıoğlu şöyle konuşuyor: “Karatay Canan, ekmek yemeyin, bal yemeyin, pekmez yemeyin, reçel yemeyin, şeker zehirdir’ mesajlarıyla insanların sabah beynini çalıştıran yegane enerji kaynağını yasaklıyordu. Muhtemelen Doktor Karatay, enerji kaynağı glikozdan kendisi de yoksun kaldı. Dolandırıcılar Sayın Karatay’ı sabah erken saatlerinde arıyorlar. Onları kınıyorum ama bu dolandırıcılığı yapan insanlar galiba açlık tokluk mekanizmasını iyi biliyorlar ki sabahın erken saatini seçtiler. Sayın Karatay Canan , ‘Hipnotize olmuş gibiydim’ diyor. Hipnoz değil, Hipogliserini dibe vurmuş. Bu bir Hipoglisemik davranış modeli. Ne ruhsal olarak iyilik hali var ne de zihinsel performansı. Ekmeğinin, peynirinin, yumurtanın yanına 2 kaşık bal veya pekmez alsaydı o zaman hipnotize olmazdı.

Canan Efendigil Karatay kimdir? Doktor Karatay biyografisi!

Canan Efendigil Karatay kimdir? Karatay Canan, 1943 yılında Elazığ’da doğdu. Tam olarak Canan Karatay doğum tarihi 2 Mart 1943 Salı günü dünyaya geldi. Canan Karatay, ilkokulu, Elazığ Atatürk İlkokulu’nda, liseyi ise 1961 yılında Üsküdar Amerikan Kız Lisesinde okudu. Yıl 1967 olduğunda İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı üniversitenin tedavi kliniğinde iç hastalıkları uzmanlık eğitimini 1972 yılında bitirdi.

İngiliz hükümeti bursu ile Liverpool Regional Cardiac Center’da kardiyoloji alanında uzmanlık eğitimine başladı. 1974-1976 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tedavi Kliniği’nde baş asistan olarak çalıştı.

Dünyada ilk kez kalp nakli ameliyatını gerçekleştiren ünlü doktor Christian Barnarnd’ın ekibinde görev aldı. Bu görevi 1976-1978 yılları arasında, Güney Afrika Cape Town Üniversitesi Groote Schuur Hastanesi’nde oldu. Doçentlik tezini kalp nakli yapılmış hastalar üzerinde gerçekleştirdi. 1979 yılında doçent unvanını kazandı.

Karatay Canan Hoca 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü, Haseki hastanesinde İç ve Kalp Hastalıkları alanında Profesör oldu.

1987-1995 yılları arasında State University of New York Health Science’de kalp hastalıkları alanlarında araştırmalar yaptı. 1995-1997 yılları arasında Gaziantep ve İstanbul’daki birçok özel hastanede, ‘koroner yoğun bakım’ ve ‘koroner anjiyografi laboratuvarları’nı kurdu.

1997-2002 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2002-2006 yılları arasında da Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2006-2010 yılları arasında Türkiye’de ilk ve tek sağlık üniversitesi olan İstanbul Bilim Üniversitesi’nde rektörlük yaptı.

Prof dr canan karatay gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Canan Efendigil Karatay polemikleri gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Canan Karatay neden 1 idol olarak seviliyor? (1 Yorum)

Yorum Yaz