Canan Karatay aspir yağı faydaları

Kategori: Beslenme - 28.536 viewsYorum Yazın
Canan Karatay aspir yağı faydaları

Canan Karatay aspir yağı faydaları konusunda açıklamalar yaptı mı? Yaptığımız literatür araştırmaları sonucu aspir yağı Canan Karatay önerisi ile ilgili bir kaynağa ulaşamadık. Bazı makalelere ‘Aspir yağı Canan Karatay tarafından da zayıflatıcı özelliği nedeniyle önerilmektedir’ ibaresi yer almakla birlikte hocamızın önerisi değildir.

Aspir yağı Canan Karatay önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Aspir yağı zayıflatır mı Canan Karatay ne diyor?

Aspir yağı zayıflatır mı Canan Karatay hocamız neleri belirtiyor. Aspir yağı Canan Karatay tarafından doğrudan önerilen bir yağ değildir. Bununla birlikte İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, “Doğal yağ kilo aldırmaz, kilo verdirir, karaciğer yağını giderir, tansiyonu düşürür, alzaymır ve kanseri önler.” görüşünü sıklıkla dile getiriyor.

Canan Karatay yağ yemeden yağları yakamazsınız önerisinde bulunuyor.

Aspir yağı zayıflatır mı Canan Karatay hocanın görüşü bilinmiyor. Bazı insanlar aspir yağının kilo vermeye yardımcı olduğunu düşünür, ancak bu alanda çok az araştırma vardır.

Aspir yağında yer alan CLA’nın zayıflatıcı etkisi olduğu belirtiliyor. Araştırmalar Aspir yağı zayıflatır mı Canan Karatay sorgusu karşılığının ayda düşük miktarlarda da olsa zayıflatıcı etkisinin olabileceğini gösteriyor. Düzenli kullanımda ayda yarım kilo gibi bir miktar kilo vermeye etkisi olabileceği belirtiliyor.

Kilo verme konusunda Karatay Diyeti beslenme alışkanlığı yeterlidir. Aspir yağı ile zayıflama Karatay Diyeti beslenmesi içerisinde yer almıyor.

canan karatay aspir yağı-aspir yağı zayıflatır mı canan karatay-aspir yağı canan karatay-aspir yağı zayıflatır mı canan karatay-aspir yağı faydaları-aspir yağı ne işe yarar
Aspir yağı zayıflatır mı Canan Karatay açıklıyor!

Aspir yağı faydaları, aspir yağı ne işe yarar?

Aspir yağı faydaları nelerdir, aspir yağı ne işe yarar? Aspir yağı Canan Karatay hocamız gibi pek çok doktor ve beslenme uzmanının gündeminde yer alıyor.

Aspir yağı faydaları arasında öne çıkanları listeden inceleyebilirsiniz.

Aspir yağı ne işe yarar?

  • Aspir yağı, tekli doymamış ve çoklu doymamış yağlar dahil olmak üzere zengin bir doymamış yağ asitleri kaynağıdır.
  • Omega 6 yönünden zengindir. Omega 3 de içermektedir.
  • Kan şekeri seviyelerini iyileştirir.
  • Kolesterolü düşürür, kalp sağlığını iyileştirir.
  • İltihapla savaşır.
  • Kuru cildi yatıştırır.
  • Damar sertliğini önlemede etkilidir.
  • Kas spazmlarını rahatlatır.

Aspir yağı Canan Karatay önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Aspir yağı Canan Karatay önerileri gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!